Transparent pricing

SIMPLE PRICES

No strange weights, no haggling. We sell in 5g increments at a flat €20 per gram. Free delivery on every order of 10g or more.

Order 10g get free delivery — island-wide, fast, discreet. Limited time offer. Order on Telegram or WhatsApp.
5 grams
€100
€20/g

+€50 delivery

  • ✓5g discreet packaging
  • ✓Hotels, villas & apartments
  • ✓Cash on delivery
  • ✓Flat €50 fee
10 grams
€200
€20/g

Free delivery

  • ✓10g discreet packaging
  • ✓Hotels, villas & apartments
  • ✓Cash on delivery
  • ✓No delivery fee
15 grams
€300
€20/g

Free delivery

  • ✓15g discreet packaging
  • ✓Hotels, villas & apartments
  • ✓Cash on delivery
  • ✓No delivery fee
20 grams
€400
€20/g

Free delivery

  • ✓20g discreet packaging
  • ✓Hotels, villas & apartments
  • ✓Cash on delivery
  • ✓No delivery fee
25 grams
€500
€20/g

Free delivery

  • ✓25g discreet packaging
  • ✓Hotels, villas & apartments
  • ✓Cash on delivery
  • ✓No delivery fee
30 grams
€600
€20/g

Free delivery

  • ✓30g discreet packaging
  • ✓Hotels, villas & apartments
  • ✓Cash on delivery
  • ✓No delivery fee

Prerolled

PREROLLED JOINTS — €115 / 5g

Ready-to-smoke prerolls, delivered to your door. Choose with tobacco or without tobacco (pure) — just tell us when you order.

NEED MORE THAN 30g?

The same simple rate continues: €20 per gram, sold in 5g increments. Message us for 35g, 40g or larger amounts.

We do not sell 1g, 2g, 6g or other partial amounts. Orders are accepted in 5g steps only: 5g, 10g, 15g, 20g, etc. Payment in cash on delivery. Must be 18 or older. We reserve the right to refuse service.